25 Şubat 1968 Almanya da Frankfurt’un bir köyünde tam da bu tarihin 9 ay öncesinde  annemin kordonuna bağlandım.. Genç  bir çiftin aşk çocuğu olarak  annemle  babamı birleştirmekle, hayatta ki misyonuma başlamış oldum.2 kız kardeş ile büyüklerimin bizlere gözetmenlik yapmasıyla  tüm  inanç  seviyelerimin tohumları  atılmış oluyordu .Babaanne den  anneanne den dedeler den teyzeler den  dayılar,  amcalar derken,onların bildiği ve anladığı ne? ve ne? kadar bakış  acıları varsa hepsini  bir güzel  kaydeden zihnim ile büyümeye  başladım.

İlk Okulu kısmen,yurt dışında kısmen Türkiye de.Orta ve Liseyi İzmir’de bitirdim.Okulda neşeli ve kahkahası bol olan bir çocuk olarak ergenlik ile tanıştım.Okul kalıplarını öğrenmeye başlıyordum,bir sürü kural bir sürü  yargı ve bir o kadar  sahte samimiyetlerle tanışmak beni  olgunlaştırdı zannediyordum.Aslında ben neşenin ve yaşam sevincinin üzerini kapatmayı öğreniyormuşum.Bir yandan  Açık Öğretim bir yandan  çalışma  hayatı derken, para ve para kazancı ile ilgili ne kadar olumsuz  inanç  varsa bana patronlarım,müdürlerim ve iş arkadaşlarım tarafından zihnim de bir güzel yer etmesini sağlamışlar.Hatta hırsı, yarışı yalanı ve daha da  önemlisi  sahte görünmeyi öğretmişler. 20 yıllık iş  hayatımda;Bu arada 8 farklı  sektörde  çalışmışım… (mağazacılık,reklam sektörü,makine sanayi ve tekstil sanayi,Turizm, sağlık sektörü,estetik sektörü )

Yani  anlayacağınız.Binlerce  insan,bir ara bir hesap yaptım. sadece  turizm de 4 ayda 5000 kişi  ile direk  iletişimde  bulunmuşum.. Rehberlik asistanlık,pazarlama satış ve satış  sonrası destek  derken, gördüğüm tek şey;.Mutlu  olmaya çalışan  insanların çabaları  olmuştu!

2012 de emekli oldum…Ohh dedim bitti,bitti bu kargaşa.Hiç de öyle olmamış kendi  başıma  kaldığım da yaşamımı ve yaşadıklarımı sorgulamak beni  kendime  getirdi… Reiki Enerjisi ile  koşulsuz  sevginin gerçek tanımı,Sertifikalı Koçluk ile yol arkadaşlığını Eft ile duyguları özgür bırakmayı ,Nlp ile farkındalık,sonrasında bilinç  altı tekniklerini  öğrenmeye başladım.Theta Healing Basic ,Advanced ile kendimdeki inançları temizlemek çok da kolay olmadı.Bir sürü  duygu çöpünü temizlemek hayatımı kolaylaştırdıkça daha çok çalışıyorum kendime.Cesur bir yürek içimde uyanmaya başladı.Müthiş bir serüvenin içindeyim.Öğreniyorum ve öğrendikçe AN’ı keşfediyorum.

Hayvanlara olan saygım arttı,doğa da oldukları için şükürler olsun.Çocukları seviyordum,şimdi  daha da çok  seviyorum bunu onlara belli etmek,onlarla  sevgi değişimi  bana iyi geliyor. Access Bars ile yeni tanıştım,ne çok  sorgularım varmış ve hiç de gerekli değillermiş.Bu öğretileri kendim de uygulamak,enerji  bazında da çok alan açmaya başladı.Bu yolculuk bana kendimi daha da çok  sevmeyi öğretiyor.

BEN KİM MİYİM?.SİZDEN,İÇİNİZ DEN BİRİYİM SADECE…
Öğrendiklerimi kazanımlarımı yıllarca bilmeden yaptığımı şimdi bilerek paylaşıyorum…
Varsanız varım.
isteyenlere yol arkadaşı olurum.
Sevgilerimle 

Sliding Sidebar

Hakkımızda

Hakkımızda

....

İletişim

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Twitter (Bizi Takip Et)

Facebook (Bizi Takip Et)