Nefes, ruhumuzu bedenimizde tutan köprüdür. Doğduğumuzda bedenimizle birlikte getirdiğimiz en kutsal rehberdir. Doğduğumuzda nefesimiz karında başlar, bağlantılı ve kendiliğindendir.

Yaşadığımız öfke, kızgınlık, korku gibi duygular nefesimizi tutmamıza ve zamanla yanlış nefes alışkanlıkları geliştirmemize neden olur. Nefes kapasitemizi kullanma oranımız azaldıkça yaşamımızda o kadar Öz’ümüzün doğasında olmayan durumlar deneyimlemeye başlarız..

Nefes kapasitemizi tam olarak kullanmaya başladığımızda ise bedenimize giren oksijen miktarının da artmasıyla birlikte, kendimizi daha dinç, sağlıklı ve daha enerjik hisseder ve yaşadığımız hayattan daha çok tatmin olmaya başlarız.

nefes

Yapılan nefes terapisi seanslarının her birinin ise kendine özgü bir öyküsü vardır. Kişi yaklaşık 40-45 dakika boyunca derin, tam ve bağlantılı nefes alır ve bedenindeki fiziksel, duygusal ve ruhsal tüm blokajlar su yüzüne çıkmaya başlar ve kişi ciddi bir arınma sürecine girer. Sonrasında 10-15 dakikalık meditatif bir dinlenme süreci vardır.

Sliding Sidebar

Hakkımızda

Hakkımızda

....

İletişim

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Twitter (Bizi Takip Et)

Facebook (Bizi Takip Et)