Reiki eğitimi seviye seviyedir ve ayrıca her sevinin altında da aşamalar bulunmaktadır. Reiki eğitimi almak için illaki bir reiki okuluna gitmeniz gerekmez. Burada mühim olan Reiki öğretmeninizin ( Reiki Master )kalitesidir. Reiki eğitimi almak için bulunduğunuz yer önemli değildir. Reiki izmirde almak ile Reiki türkiyenin başka bir yerinde almak arasında hiçbir fark yoktur. Daha öncede dediğim gibi önemli olan reiki hocasının kalitesidir.

Reiki eğitimleri Usui Reiki ile başlar. Usui Reiki eğitimini tamamlayıp Reiki Master olduktan sonra ikinci basamak olanKaruna Reiki ya da Seichim Reiki eğitimine geçilir. Ondan sonrada üçüncü basamak olan Lightarian Reikiaşamasıdır. Tüm bunlardan ayrı daha sade ve basit olan Kundalini Reiki de ayrı bir seçenek olarak düşünülebilir.

Reiki enerjinin neredeyse tüm aşamalarında Reiki sembolleri kullanılmaktadır. Ancak seviyeniz ilerledikçe Reiki sembolleri sizin için bir araç olmaktan çıkacaktır. Ayrıca reiki tedavileri sırasında kullanabileceğiniz Reiki müziklerinide sitemiz üzerinden edinebilirsiniz.

Blog kısmımızda Reiki nedir başlıklı yazımızı inceleyip daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Reiki nasıl çalışır hakkında da aynı yazıdan bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca blog kısmında Reiki nasıl yapılır hakkında daha detaylı başka bir makalemizde bulunmaktadır. Aynı yazıdan reiki nasıl öğrenilir konusunda da bilgi edinebilirsiniz.

 

reiki

Sliding Sidebar

Hakkımızda

Hakkımızda

....

İletişim

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Twitter (Bizi Takip Et)

Facebook (Bizi Takip Et)