Theta Healing Nedir?

Bizde,  içimizde ne duygular varsa onları hayatımıza bir mıknatıs gibi çekeriz. Bunlar  sevgi gibi olumlu duygular veya üzüntü, gücenme, öfke, nefret gibi olumsuz  duygular da olabilir. Bilinçaltımız olumlu olumsuz duygu arasında fark bilmediği  için her duyguyu gerçekleşmesini istediğimiz birşey olarak algılar ve kabul eder  ve bize bunları deneyimleyebileceğimiz benzer olaylar ve kişileri  getirir. İçimizdeki duyguların bir kısmı bu hayatımızda yaşadıklarımızn  sonucunda oluşurlar ve bunların birçoğunu bilinçli olarak farkındayızdır.
Ancak  duygularımızın bir kısmı ise genetik olarak atalarımızdan devralmış olduğumuz  olumlu, olumsuz duygulardır. İçimizde varolan duygularımız hayatımızda bizi rahatsız edip  engellemedikleri sürece yolumuza devam edebiliriz. Bizi rahatsız eden duyguları ise artık bir ‘yük’ olarak taşımamıza gerek yoktur. Teta Şifa Tekniği  çabuk ve pratik bir şekilde derin blokajlarınızı bulmanızı ve bilinçaltınızı yeniden programlamanızı sağlar.  Teta Şifa Tekniği gerçeğinizi kendiniz  tekrar  yaratmanızı ve kendi istediğiniz şekildeki dünyada yaşamanıza yardımcı olur. Bu şekilde hislerinizi ve inançlarınızı tekrar oluştururabilirsiniz.

Theta Healing

Birçok kişi bu teknikle muhteşem açılmalar, başarılar, sağlık ve  mutluluk yaşamışlardır. Bir örnek olarak, hayatınızda  daha fazla para isteyebilirsiniz, para için dua edebilirsiniz, para  ile ilgili her türlü yazıyı okuyup, kurslara katılabilirsiniz ama hala yeterli  paranız olamayabilir. Bu neden olabilir?  Bizim en derin, en köklü inançlarımız  yaşadığımız dünyamızı şekillendirir. Eğer hayatınızda birşeyi istiyorsanız veya  ihtiyacınız varsa, yarattığınız gerçek ona yeterli kadar sahip olmadığınızdır. Hayatınızın herhangi bir alanında tüm halinizle  varolabileceğiniz haliniz olamıyorsanız, Teta Tekniği çok seveceğiniz  bir hayat  yaratmanız için sizi güçlendirir.

Teta Şifa Tekniği dört seviyede arınma  sağlar:

  • Öz inanç düzeyi ( Mevcut Hayatımız-)-
  • Genetik düzey (  )
  • Geçmiş düzey ( )
  • Ruhsal düzey ( )

Blokajlar bir düzeyde yada aynı anda birkaç düzeyde olabilir. Bu dört düzeyde de problem silinir ve temizlenirse  tam bir iyileşme  gerçekleşebilir.

Teta  Healing Ne Yapabilir?

Teta Healing çabuk ve pratik bir şekilde derin blokajlarınızı bulmanızı ve bilinçaltınızı yeniden programlamanızı sağlar. Dolaşıp durup  birşeyi istemek yerine, bilincinize bu şeye sahip olmanın nasıl  bir his olduğunu öğretin – ve bu şekilde enerjiyi hayatınıza çekin.

Neden “Teta Healing” ?

Teta”  bilimadamlarının bedenin çok derin bir meditasyon halindeyken girdiği beyin  dalgasına verdikleri isimdir. Teta şifası yaptığınızda beyniniz hemen teta  dalgasına girer. Bu Teta durumunda siz görebilir, duyabilir ve çalışma  yapabilirsiniz. Herkes teta durumuna girmeyi öğrenebilir.

Teta Şifası ile “Ben başarıdan korkuyorum” veya “Başarmak yanlıştır” zihin  programınızı  “Başarı benim en yüce hakkım” programı ile değiştirmek çok  kolaydır. Bu çalışma ile gerçekleşen sonuçları hayatınız boyunca  hissedersiniz.

Teta Şifası oldukça kolaydır. Teta şifası uygulayıcısı Teta Healing kullanarak Teta durumuna hızlı şekilde girer.  Bu durumda sorular sorabilirsiniz, örneğin “neden bu kişi hasta?” veya “Bu  kişinin başarısını ne engelliyor?” ve cevabı görebilir veya duyabilirsiniz.  Cevap şöyle olabilir: “onlar sağlıklı olmayı (veya başarıyı) haketmiyorlar “. Kişiye sonra uygulayıcı tarafından bunu nasıl  hakedebileceği anlatılır.

Çoğu zaman hastalıkların kökten  iyileşmeleri için kişinin inançlarını değiştirmesi önemlidir. “Sağlıklı olmayı haketmiyorum” gibi bilinçaltı inançları ve nefret, öfke ve gücenme gibi hisler  hastalıkları yaratır ve bedenin kendini iyileştirmesini engeller. Her örnekte,  bir durumu yerinde tutan çekirdek inanç belirlenir – ve o anında  değiştirilir. Teta Şifasının en güzel ve pratik tarafı çok kolay bir şekilde  öğrenilebilinmesidir ve 3 Günlük bir Teta Şifası kursundan sonra bu sayfada  bahsedilenleri yapabilmeniz mümkündür.

Teta Healing Nereden Gelmiştir? Vianna  Stibal, Teta Healing’in KurucusuTeta Şifası yetenekli şifacı Vianna Stibal tarafından 10 sene evvel kendini  mucizevi  bir şekilde kanserden anında iyileştirdiğinde bulunmuştur. Binlerce kronik ve  ölümcül hastalığı olan kişilerin iyileştirdiğinde,  Vianna Teta Şifa tekniğini  geliştirerek bunu kolayca öğrenilecek güçlü bir şifa tekniği haline getirmiştir.

Sliding Sidebar

Hakkımızda

Hakkımızda

....

İletişim

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Twitter (Bizi Takip Et)

Facebook (Bizi Takip Et)